Yhteystiedot

Tilaukset: orders@tt-gaskets.fi
Tiedustelut: sales@tt-gaskets.fi

Jätä viesti

Myyntihenkilöstömme ottaa sinuun yhteyttä pikimmiten


Myynti

Myyntihenkilökuntamme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi sopivat parhaat ratkaisut aina. Ota siis rohkeasti yhteyttä.

Vienti

Sales Director, Matti Salo, Foreign Trade / Exports, Norway
Sales Director
Matti Salo
Ulkomaankauppa / Vienti, Norja

Mob. +358 50 533 5651
matti.salo@tt-gaskets.fi
Jason Thomas
Sales Manager
Jason Thomas
Vienti, Tanska

Mob. +358 44 762 5118
jason.thomas@tt-gaskets.fi/

Ruotsi

Mattias Englund - TT Gaskets
Sales Manager
Mattias Englund
Ruotsi

Mob. +46 72 190 20 80
mattias.englund@tt-gaskets.se
Sales Manager
Tommy Wennerberg

Ruotsi

Mob. + 46 73 208 9402
tommy.wennerberg@tt-gaskets.se

Kotimaa

Kimmo Äärinen
Key Account Manager
Kimmo Äärinen
Suomi

Mob. +358 50 411 4331
kimmo.aarinen@tt-gaskets.fi
Sales Engineer
Antti Taavila
Suomi

Mob. +358 40 749 7997
antti.taavila@tt-gaskets.fi
Jarkko Lekkala
Sales Engineer
Jarkko Lekkala
Suomi

Mob. +358 44 762 5115
jarkko.lekkala@tt-gaskets.fi

Hankinta

Hankintahenkilökuntamme auttaa sinua mielellään kaikissa hankintaan liittyvissä asioissa.

Matti Alasuvanto
Senior Purchaser
Matti Alasuvanto
Raakamateriaalit, hankinta, sopimukset

Mob. +358 50 304 1244
matti.alasuvanto@tt-gaskets.fi
Mirko Vuorinen
Purchaser
Mirko Vuorinen
Välituotteet ja alihankinta


Mob. +358 50 367 4106
mirko.vuorinen@tt-gaskets.fi
Teemu Sillanpää
Sourcing manager
Teemu Sillanpää

Mob. +358 50 463 5044
teemu.sillanpaa@tt-gaskets.fi


TTG Smart Lab

TT Gaskets Smart Lab on ajatushautomomme tulevaisuuden ratkaisuille.

Jaakko Niukkala
Smart Engineer
Jaakko Niukkala
Tuoteinnovaatiot, älykkäät ratkaisut

Mob. +358 44 762 5063
jaakko.niukkala@tt-gaskets.fi


Hallinto

Matti Järvinen
Quality Manager
Matti Järvinen

Mob. +358 50 406 2001
matti.jarvinen@tt-gaskets.fi
Teemu Piipponen
Production Manager
Teemu Piipponen

Mob. +358 50 408 9404
teemu.piipponen@tt-gaskets.fi
Finance Manager
Emilia Malm

Mob. +358 40 765 4703

emilia.malm@tt-gaskets.fi
Business Development Director
Petri Lehtinen

Mob. +358 50 341 5586
petri.lehtinen@tt-gaskets.fi


Opiskelijat ja oppilaitokset

Oletko opintojesi loppusuoralla ja sinulla on tutkimusidea tai lopputyöaihe, joka sopisi meille? Kuvaa lyhyesti ideaasi ja kerro hieman itsestäsi ja opinnoistasi. Meiltä saattaa löytyä sopiva tilaisuus juuri sinulle!

Tiedustelut: jaakko.niukkala@tt-gaskets.fi


Lokaatiot

Suomi

Päätoimipiste, Tampere

Päätoimipaikkamme sijaitsee Tampereen Jankassa.


Vaihde +358 3 358 1500


Tiedustelut

sales@tt-gaskets.fi


Tilaukset

orders@tt-gaskets.fi


TT Gaskets, Finland
Tampereen Tiivisteteollisuus Oy
Alasniitynkatu 14
FI-33560 Tampere, Finland


Ruotsi

Uppsala


puh. +46 72 190 20 80


mattias.englund@tt-gaskets.se
tommy.wennerberg@tt-gaskets.se


TT Gaskets Sweden AB
Box 314
75105 Uppsala
Sweden