Yhteystiedot

Hankinta: orders@tt-gaskets.fi
Tiedustelut: sales@tt-gaskets.fi



Myynti




Sales Director

Ari Kesti

Vienti

puh. +358 3 358 1514
Mob. +358 40 586 7964
ari.kesti@tt-gaskets.fi


Key Account Director

Jukka Sunila

Vienti

puh. +358 3 358 1513
Mob. +358 50 562 0923
jukka.sunila@tt-gaskets.fi


Sales Manager

Jason Thomas

Vienti

Mob. +358 44 762 5118
jason.thomas@tt-gaskets.fi


Sales Manager

Juri Konovalov

Itä-Eurooppa

puh. +7 911 752 44 47
juri.konovalov@tt-gaskets.fi


Sales Manager

Johan Isaksson

Ruotsi, Tanska

Mob. +46 72 190 20 80
johan.isaksson@tt-gaskets.se


Sales Manager

Juho Niemi

Norja, Suomi

puh. +358 3 358 1543
Mob. +358 50 411 4331
juho.niemi@tt-gaskets.fi


Sales Manager

Petri Lehtinen

Keski-Eurooppa, USA, Suomi

puh. +358 3 358 1517
Mob. +358 50 562 0924
petri.lehtinen@tt-gaskets.fi


Sales Engineer

Hannu Ruotsalainen

Suomi

puh. +358 3 358 1518
Mob. +358 50 562 0925
hannu.ruotsalainen@tt-gaskets.fi

Hankinta




Senior Purchaser

Matti Alasuvanto

Raakamateriaalit, hankinta, sopimukset

puh. +358 3 358 1562
Mob. +358 50 304 1244
matti.alasuvanto@tt-gaskets.fi


Purchaser

Mirko Vuorinen

Välituotteet ja alihankinta

puh. +358 3 358 1533
Mob. +358 50 367 4106
mirko.vuorinen@tt-gaskets.fi

Hallinto



Quality Manager

Matti Järvinen


puh. +358 3 358 1544
Mob. +358 50 406 2001
matti.jarvinen@tt-gaskets.fi


Business Controller

Pauliina Toivonen


puh. +358 3 358 1521
Mob. +358 40 764 4084
pauliina.toivonen@tt-gaskets.fi


Production Manager

Teemu Piipponen


puh. +358 3 358 1527
Mob. +358 50 408 9404
teemu.piipponen@tt-gaskets.fi

Päätoimipaikka, Suomi



Tampere

Suomi

Päätoimipaikka

Päätoimipaikkamme sijaitsee Tampereen Jankassa.


Vaihde +358 3 358 1500

Tiedustelut

sales@tt-gaskets.fi

Hankinta

orders@tt-gaskets.fi

TT Gaskets Suomi
Tampereen Tiivisteteollisuus Oy
Alasniitynkatu 14
33560 Tampere


Ruotsin toimipiste



Gustavsberg

Ruotsi


+46 72 190 20 80

johan.isaksson@tt-gaskets.se

TT Gaskets Sweden AB
Odelbergs väg 11
134 40 Gustavsberg  Ruotsi


Ota yhteyttä



PÄÄTOIMIPAIKKA

Suomi


TT Gaskets
Tampereen Tiivisteteollisuus Oy
Alasniitynkatu 14,
33560 Tampere

Tilaukset: orders@tt-gaskets.fi
Tiedustelut: sales@tt-gaskets.fi
etunimi.sukunimi@tt-gaskets.fi



TOIMIPISTEET

Päätoimipaikkamme sijaitsee Tampereella ja meillä on edustus Pohjoismaissa sekä Venäjällä.


Suomi: +358 3 358 1518 / hannu.ruotsalainen@tt-gaskets.fi
Ruotsi: +46 72 190 20 80 / johan.isaksson@tt-gaskets.se
Norja: +358 3 358 1543 / juho.niemi@tt-gaskets.fi
Tanska: +46 72 190 20 80 / johan.isaksson@tt-gaskets.se
Venäjä: +7 911 752 44 47 / juri.konovalov@tt-gaskets.fi



SOSIAALINEN MEDIA

Seuraa meitä