Yhteystiedot

Tilaukset: orders@tt-gaskets.fi
Tiedustelut: sales@tt-gaskets.fi

Jätä viesti

Myyntihenkilöstömme ottaa sinuun yhteyttä pikimmiten


Myynti

Myyntihenkilökuntamme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi sopivat parhaat ratkaisut aina. Ota siis rohkeasti yhteyttä.

Vienti

Sales Director, Matti Salo, Foreign Trade / Exports, Norway
Sales Director
Matti Salo
Ulkomaankauppa / Vienti, Norja

Mob. +358 50 533 5651
matti.salo@tt-gaskets.fi
Jukka Sunila
Key Account Director
Jukka Sunila
Vienti, Venäjä

puh. +358 3 358 1513
Mob. +358 50 562 0923
jukka.sunila@tt-gaskets.fi
Jason Thomas
Sales Manager
Jason Thomas
Vienti, Tanska

Mob. +358 44 762 5118
jason.thomas@tt-gaskets.fi/

Ruotsi

Mattias Englund - TT Gaskets
Sales Manager
Mattias Englund
Ruotsi

Mob. +46 72 190 20 80
mattias.englund@tt-gaskets.se
Sales Manager
Tommy Wennerberg

Ruotsi

Mob. + 46 73 208 9402
tommy.wennerberg@tt-gaskets.se

Kotimaa

Petri Lehtinen
Product Innovation Director
Petri Lehtinen
Central Europe, USA, Finland, Product Innovations

puh. +358 3 358 1517
Mob. +358 50 562 0924
petri.lehtinen@tt-gaskets.fi
Jesse Peltonen - TT Gaskets
Sales Engineer
Jesse Peltonen
Suomi
Mob. +358 44 762 5115
jesse.peltonen@tt-gaskets.fi
Hannu Ruotsalainen
Sales Engineer
Hannu Ruotsalainen
Suomi

puh. +358 3 358 1518
Mob. +358 50 562 0925
hannu.ruotsalainen@tt-gaskets.fi
Kimmo Äärinen
Sales Engineer
Kimmo Äärinen
Suomi

puh. +358 3 358 1543
Mob. +358 50 411 4331
kimmo.aarinen@tt-gaskets.fi

Hankinta

Hankintahenkilökuntamme auttaa sinua mielellään kaikissa hankintaan liittyvissä asioissa.

Matti Alasuvanto
Senior Purchaser
Matti Alasuvanto
Raakamateriaalit, hankinta, sopimukset

puh. +358 3 358 1562
Mob. +358 50 304 1244
matti.alasuvanto@tt-gaskets.fi
Mirko Vuorinen
Purchaser
Mirko Vuorinen
Välituotteet ja alihankinta


puh. +358 3 358 1533
Mob. +358 50 367 4106
mirko.vuorinen@tt-gaskets.fi
Teemu Sillanpää
Sourcing manager
Teemu Sillanpää

puh. +358 3 358 1500
teemu.sillanpaa@tt-gaskets.fi


TTG Smart Lab

TT Gaskets Smart Lab on ajatushautomomme tulevaisuuden ratkaisuille.

Jaakko Niukkala
Smart Engineer
Jaakko Niukkala
Tuoteinnovaatiot, älykkäät ratkaisut

Mob. +358 44 762 5063
jaakko.niukkala@tt-gaskets.fi


Hallinto

Matti Järvinen
Quality Manager
Matti Järvinen

puh. +358 3 358 1544
Mob. +358 50 406 2001
matti.jarvinen@tt-gaskets.fi
Pauliina Toivonen
Business Controller
Pauliina Toivonen

puh. +358 3 358 1521
Mob. +358 40 764 4084
pauliina.toivonen@tt-gaskets.fi
Teemu Piipponen
Production Manager
Teemu Piipponen

puh. +358 3 358 1527
Mob. +358 50 408 9404
teemu.piipponen@tt-gaskets.fi


Lokaatiot

Suomi

Päätoimipiste, Tampere

Päätoimipaikkamme sijaitsee Tampereen Jankassa.


Vaihde +358 3 358 1500


Tiedustelut

sales@tt-gaskets.fi


Tilaukset

orders@tt-gaskets.fi


TT Gaskets, Finland
Tampereen Tiivisteteollisuus Oy
Alasniitynkatu 14
FI-33560 Tampere, Finland